WSE UAM laureatem w programie ''Uczelnia liderów''

WSE
WSE

Wydział Studiów Edukacyjnych UAM laureatem w programie "Uczelnia Liderów"

W VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” Wydział Studiów Edukacyjnych uzyskał CERTYFIKAT dla Liderów Społecznych, który potwierdza, że prowadzimy studia w taki sposób, by uczyć studentów kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, komunikatywności, pewności siebie oraz innych cech przydatnych w pełnieniu ról przywódczych we współczesnym społeczeństwie i państwie.

Certyfikat jest także potwierdzeniem, iż kształcimy absolwentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, aktywnie współpracujemy z otoczeniem społeczno–gospodarczym oraz wyróżniamy się innowacyjnością i nowoczesnością oferty dydaktycznej.

Czytaj też: Gala Złotego Serca Pedagoga

Wydziałowi Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznano w ramach Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” także Wyróżnienie Nadzwyczajne „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STUDIÓW”, jako jednostce organizacyjnej UAM, która wyróżnia się na rynku edukacyjnym wdrożeniem najbardziej zaawansowanych, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań ukierunkowanych na zapewnienie wysokiej jakości kształcenia.

Wręczenie Certyfikatów miało miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 28 czerwca 2018 roku.

Nauka Wydział Studiów Edukacyjnych