Przemysław A. Lewicki z wykładem w Cambridge

Monarchy and Modernity since 1500

W dniach od 7 do 9 stycznia 2019 r. mgr Przemysław A. Lewicki, doktorant w Katedrze Prawa Rzymskiego i Historii Prawa Sądowego, podczas pobytu badawczego w Wielkiej Brytanii wziął udział w konferencji naukowej „Monarchy and Modernity since 1500” zorganizowanej na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Cambridge.

Podczas obrad, w których udział wzięli naukowcy z sześciu kontynentów i ponad trzydziestu krajów, przedstawił wystąpienie pt. „Patriarchal Revolutionary: The Political Philosophy of Robert Filmer (1588-1653)”, którego tezy zostały sformułowane na podstawie badań przeprowadzonych podczas prac nad pracą magisterską napisaną pod kierunkiem prof. zw. dr. hab. Marii Zmierczak z Katedry Doktryn Polityczno-Prawnych i Filozofii.

Czytaj też: UAM godnie reprezentowany w Ciudad Real

Nauka Wydział Prawa i Administracji