Wersja kontrastowa

Dr Paweł Łokić z WNPiD autorem najlepszego doktoratu

Dr Paweł Łokić i prof. UJ dr hab. Maria Nowina-Konopka
Dr Paweł Łokić i prof. UJ dr hab. Maria Nowina-Konopka
Obraz

Dr Paweł Łokić z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM otrzymał nagrodę Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej za najlepszy doktorat w dyscyplinie nauk o komunikowaniu społecznej i mediach, obroniony w 2019 roku.

Dr Paweł Łokić otrzymał nagrodę w trakcie Konferencji "Wiedza-Media-Komunikowanie" zorganizowanej przez Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ w Krakowie.

Nagroda przyznawana corocznie przez Kapitułę Konkursową ma na celu popularyzację badań nad komunikowaniem i mediami, a także wsparcie młodych medioznawców na początku ich kariery naukowej. Nagrodzona rozprawa została obroniona w październiku 2019 roku, a jej tytuł brzmi: "Praktyki uprawiania zawodu dziennikarza w środowisku nowych mediów". Praca została napisana pod opieką promotor prof. UAM dr. hab. Doroty Piontek, kierowniczki Zakładu Komunikacji Społecznej na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Promotorem pomocniczym pracy był prof. UAM dr hab. Szymon Ossowski, również z WNPiD. Warto nadmienić, że rozprawa jest pierwszą w historii uniwersytecką pracą doktorską obronioną w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach.  

 

Dr Paweł Łokić i prof. UJ dr hab. Agnieszka Hess

Zobacz: UAMówi #11 prof. Szymon Ossowski

Nauka Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.