Filologowie znów wspierają dr Agnieszkę Wagner

Na Wydziale Neofilologii rozpoczęła się specjalna loteria, podczas której można wygrać nie tylko książki, obrazy, czy robótki ręczne, ale również pomóc dr Agnieszce Wagner.

Choroba dr Agnieszce Wagner towarzyszy od 9 lat. Koszty terapii, którą rozpoczęła w grudniu 2015 roku oscylują wokół 10.000 EURO rocznie, nie wliczając kosztów terapii protonowej (22.000 EURO), która uratowała ją przed bardzo inwazyjną i okaleczającą operacją, i powstrzymała dalszy rozwój choroby. Jedną trzecią kosztów "protonów" ponieśli ludzie dobrej woli, którzy okazali mi wiele przyjaźni, wpłacając pieniądze na moje subkonto w Fundacji Onkologicznej Nadzieja.

Czytaj także Filologowie wciąż wspierają Agnieszkę Wagner!

Pracownicy z Wydziału Neofilologii po raz drugi postanowili pokazać, jak ogromne mają serca i jeszcze raz wesprzeć swoją wykładowczynię.

- Z uwagi na konieczność kontynuowania zbiórki pieniędzy na leczenie pani dr Agnieszki Wagner, Wydział Neofilologii UAM po raz drugi postanowił zorganizować akcję charytatywną pod opieką Fundacji Onkologicznej Nadzieja. Aby zachęcić społeczność Wydziału do udziału w zbiórce, na przerwach planujemy eventy muzyczno-wokalne - mówi dr Dominika Gortych, pełnomocniczka Dziekana ds. promocji.

Ochotnicy mogą wesprzeć dr Agnieszkę Wagner również poprzez siepomaga.pl. Ponadto można oddać swój 1%: KRS 0000267297, Cel szczegółowy: FON-SUB-WAG-07 + Agnieszka Wagner.

Wydarzenia Wydział Neofilologii