Campus France Polska po raz dwunasty

Campus France Polska
Obraz

We wrześniu w ambasadzie Francji w Polsce odbyła się 12 edycja komitetu pilotażowego korespondentów Campus France Polska. Anna Matera- Klinger z Instytutu Języków i Literatur Romańskich zaprasza do zapoznania się z programami wsparcia mobilności studentów i absolwentów.

Sieć korespondentów Campus France została powołana w 2012 roku i obecnie tworzona jest przez 51 korespondentów współpracujących na zasadzie współpracowników-wolontariuszy. Jej działalność jest unikatowa i w takiej formule istnieje tylko w Polsce.

Eliza Łuczyńska, kierownik Agencji Campus France w Polsce wraz z mgr Anną Matera- Klinger (Instytut Języków i Literatur Romańskich), reprezentującą nasz Uniwersytet zapraszają do zapoznania się z programami wsparcia mobilności studentów i absolwentów.

W marcu 2024 odbędą się Dni Campus France, flagowe wydarzenie promujące studia we Francji oraz programy mobilności Erasmus+ do tego kraju. Wszystkie informacje zamieszczone są na stronie pologne.campusfrance.org. Pytania można również kierować na adres varsovie@campusfrance.org lub klinger@amu.edu.pl.