Gniezno. Mała rzecz w wielkiej sprawie

IKE UAM
IKE

Odbyło się spotkanie informacyjne dla studentów IKE UAM poświęcone projektowi "Mała rzecz w wielkiej sprawie", podczas którego dr Zofia Kaczmarek i dr Kamil Wasilkiewicz, odpowiadający za realizację przedsięwzięcia, przedstawili jego założenia, cele oraz rezultaty.

Projekt jest owocem współpracy pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, Fundacją Centrum Inicjatyw Regionalnych i Międzynarodowych w Poznaniu oraz Instytutem Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie. Zakłada m.in. organizację cyklu przedsięwzięć z zakresu animacji i edukacji kulturowej dla pacjentów Szpitala "Dziekanka" przy udziale studentów IKE UAM.

Zobacz: Gala Złotego Serca Pedagoga

Nabór do projektu odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 21 maja 2018 r. o godz. 11:15 w sali 2.16.
Przyjdź do IKE! Nie przegap swojej szansy na wzięcie udziału w tej wyjątkowej inicjatywie! Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Bardzo Młoda Kultura".

Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźnie