Sto lat UP

Fotografia w nagłówku
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza świętował 103 rocznicę urodzin. W Auli UAM odbył się tradycyjny Koncert Majowy pt. „My wszyscy z niego”.
Fotografia w nagłówku
Przemysław Stanula Biuro Prasowe UAM
7 maja w Auli Lubrańskiego Collegium Minus wręczono Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę pracownikom UAM. Odznaczenia przekazywała Jej Magnificencja Rektor, prof. Bogumiła Kaniewska oraz Wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska.
Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Na Wydziale Fizyki UAM odbyła się dzisiaj (26 kwietnia) sesja naukowa poświęcona pamięci zmarłych w ubiegłym roku pracowników Katedry Akustyki: prof. Urszuli Jorasz oraz prof. Edwarda Ozimka.
Fotografia w nagłówku
opr. red
Kierunek European Legal Studies (studia I stopnia), prowadzony na Wydziale Prawa i Administracji został nagrodzony w 7. edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”.
Fotografia w nagłówku
Piotr Jabłoński
Kierunek ,,Analiza i przetwarzanie danych'' na Wydziale Matematyki i Informatyki otrzymał certyfikat "Studia z Przyszłością" i "Lider Jakości Kształcenia"
Fotografia w nagłówku
Przemysław Stanula Biuro Prasowe UAM
W Sali Białej Urzędu Miasta Poznania odbyło się wręczenie nagród za najlepsze prace magisterskie i doktorskie. Kapituła konkursu przyznała trzy równorzędne nagrody pieniężne w wysokości 12 tys. zł. w kategorii prac doktorskich oraz trzy równorzędne nagrody pieniężne...