Wersja kontrastowa

Newsletter UAM w nowej odsłonie. UAMek startuje za tydzień

Newsletter UAM w nowej odsłonie. UAMek startuje za tydzień
Newsletter UAM w nowej odsłonie. UAMek startuje za tydzień

Newsletter UAM w nowej odsłonie rusza w poniedziałek 2 listopada. Po dwóch latach przyszedł czas na zmiany. Dla pracowników UAM przygotowujemy coś specjalnego - dowiedz się czym jest UAMek.

Proponujemy “odświeżony”, bardziej nowoczesny design szablonu, ale nie tylko. Chcemy docierać z wiadomościami o nauce i Uniwersytecie poza grono jego pracowników i sympatyków. Pragniemy zainteresować tym, co dzieje się na UAM szerokie grono internautów. A dzieje się u nas dużo i jest o czym pisać. Przekaż swoim znajomym, że działamy! Zapisać się można na stronie: 

https://amu.edu.pl/konfiguracja-globalna/newsletter-formularz/newsletter-pl

Newsletter UAM ukazuje się co dwa tygodnie. Kolejny numer już 16 listopada. Zachęcamy do subskrypcji! 

To nie koniec niespodzianek. Dla społeczności UAM przygotowaliśmy wewnętrzny newsletter - UAMek. Piszemy w nim o ludziach, miejscach, ciekawostkach związanych z Uniwersytetem. Publikujemy felietony i artykuły czy raczej artykuliki. Jak na UAMka przystało - w nieco lżejszym stylu i swobodniejszym tonie. W UAMku znajdziesz także strefę work-life balance, konkursy i ankiety. Będziesz mógł zadać pytanie władzom UAM, które opublikujemy. Nowy newsletter dla pracowników UAM to przede wszystkim newsletter o nich.

Napisz, jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoją pasją, zaproponować temat, artykuł lub po prostu porozmawiać. UAMek czeka na Twój głos! 

Pierwszy numer UAMka otrzymasz w piątek 13 listopada.

 

 

Życie Ogólnouniwersyteckie
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.