Wersja kontrastowa

Wyprawa Śladem Europejskich Uniwersytetów

Zwyciężczynie konkursu Brains Attack z pewnością nie będą uważać swoich wakacji za stracone. 20 sierpnia ekipa studentek naszego Wydziału wróciła z dwutygodniowej wyprawy Śladem Europejskich Uniwersytetów. Miejsc do odwiedzenia było wiele i mogłoby się zdawać, że czasu wprost odwrotnie - bardzo mało.

Budząc się codziennie w innym mieście (a nawet państwie!), każdy dzień to okazja do nowych przygód, a każda minuta jest na wagę złota. Tak intensywny plan nie stanowił jednak problemu dla uczestników wycieczki, którzy z zaangażowaniem stawiali czoła kolejnym wyzwaniom.

Każdy odwiedzony uniwersytet stawał się okazją do konfrontacji własnych wyobrażeń z rzeczywistością. Okazuję się, że studentów z różnych zakamarków Europy więcej łączy niż dzieli. Niezależnie od profilu uczelni, jej wieku czy lokalizacji – wciąż najważniejsza jest możliwość wymiany różnorodnych myśli i poglądów.

Czytaj także: Studenci obserwowali całkowite zaćmienie Słońca w Chile

Nie samą nauką człowiek żyje, dlatego w planie znalazł się również czas na odwiedzenie wspaniałych zabytków, atrakcji turystycznych i oczywiście na chwilę relaksu. Obszerna fotorelacja, jaką udało się stworzyć, mówi sama za siebie. Zapraszamy do obejrzenia! A także zapraszamy na oficjalną stronę przedsięwzięcia Brains Attack, gdzie znajdziecie pełną relację z każdego miejsca.

 

Wydarzenia Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.