WNGiG: Finał Konkursu Prac Magisterskich

Obraz

Świeżo upieczeni magistrzy rywalizowali w X Finale Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych. W konkursie nagrodzono siedem osób.

W naukowej rywalizacji najlepsza okazała się mgr Roksana Kruć ("Chemizm wód podziemnych ujęcia infiltracyjnego na Wyspie Krajkowskiej", promotor: prof. dr hab. Józef Górski), która zajęła pierwsze miejsce.

Drugą pozycję wywalczyli ex aequo mgr Adam Perz ("Zastosowanie kopuł archimedejskich w analizie odpływów maksymalnych w zlewni Warty", promotor: prof. UAM dr hab. Dariusz Wrzesiński) i Bartosz Piasecki ("Analiza zmian rzeźby terenu przy wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych i map precyzji", promotor: dr Marek Ewertowski).

Czytaj też: Ogródek dla geodetów i kartografów

Trzecią nagrodę otrzymała mgr Kamila Rabińska ("Zastosowanie hiszpańskiego modelu Paradores w zarządzaniu nieruchomościami zabytkowymi w województwie wielkopolskim - praca napisana w języku angielskim "Applying the Spanish Paradores model to the management of historical properties in the Wielkopolska Province", promotor: dr Barbara Maćkiewicz).

Wyróżniono mgr Mateusza Rzemyszkiewicza ("Percepcja przestrzeni w świecie gry - zachowania, poglądy i odczucia graczy Wiedźmina 3: Dziki Gon", promotor: dr Michał Rzeszewski) i mgr Aleksandrę Zwolską ("Topoklimat Drawieńskiego Parku Narodowego", promotor: prof. UAM dr hab. Leszek Kolendowicz).

Gratulujemy!

Nauka Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych