Życie

Fotografia w nagłówku
mgr Agnieszka Szulecka-Klupa
4 listopada 2021 roku od godz. 16.00 odbędzie się w trybie zdalnym VI Konferencja Szkoleniowa, połączona z IX Poznańskim Salonem Mediacji pt. "Rola sądu w mediacji". Konferencja towarzyszy obchodzonemu w tym roku w dniach 18 – 24 października Tygodniowi Mediacji i...
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
“Edward Taylor - w poszukiwaniu wartości” - tak zatytułowaną wystawę otwarto we foyer Auli Lubrańskiego w Collegium Minus. Ekspozycję zorganizowało Muzeum UAM z okazji wprowadzenia do obiegu przez Narodowy Bank Polski srebrnej monety z wizerunkiem prof. Edwarda Taylora.
Fotografia w nagłówku
opr. red
Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Najnowszy numer „Życia Uniwersyteckiego” poleca się do czytania na listopadowe długie wieczory. Miesięcznik jest już dostępny na naszej stronie: uniwersyteckie.pl. Zapraszamy do lektury.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska -Michalak
Prof. Tomasz Jasiński wybitny historyk mediewista obchodził jubileusz 70. urodzin. Uroczystość zorganizowana przez Wydział Historii odbyła się w Auli Lubrańskiego.
Fotografia w nagłówku
Dorota Piechowiak
Centrum Badań Zaawansowanych: Człowiek i Społeczeństwo zorganizowało wykład otwarty prof. Alaina Supiot w Auli Lubrańskiego.