Życie

Fotografia w nagłówku
Adrian Wykrota
Jak wygląda Kampus na Morasku zimą? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną galerią zdjęć.
Fotografia w nagłówku
prof. Hanna Mamzer
Sekcja Relacji Międzygatunkowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego rozpoczyna cykliczne wydarzenie pod nazwą Seminarium Otwarte. Pierwsze otwarte seminarium odbędzie się już 21.01.2021 roku w godzinach 18:00-20.00 na platformie zoom.
Fotografia w nagłówku
Władze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zachęcają do przyjmowania szczepień przeciwko koronawirusowi i wspierają poglądy zbieżne z inicjatywą „Nauka przeciw pandemii". 
Fotografia w nagłówku
prof. Krzysztof Podemski
Zakład Socjologii Cywilizacji Wydziału Socjologii UAM organizuje konkurs pt. „Czym jest dla Ciebie udział w protestach obywatelskich?". Konkurs nawiązuje do tradycji badań pamiętnikarskich, realizowanych w Poznaniu od lat 20. XX wieku.
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Koniec roku sprzyja podsumowaniom – zwłaszcza w sporcie. O tym, jak wypadł nasz uniwersytet w rozgrywkach sportowych, mówi dr Michał Marciniak ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Rozmawia z nim Jagoda Haloszka.
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Czy wiecie, że w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu znajduje się "Kantyczka Chybińskiego"? O tym czym jest i co możemy w niej znaleźć, mówi starszy kustosz Andrzej Jazdon z Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu.