Ad Astra po angielsku w Górkach Zachodnich

Ad Astra

W dniach 6-15.08 grupa studentów ze Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM ,,Ad Astra'' wraz z kadrą brała udział w kolejnej Letniej Szkole Języka Angielskiego w Górkach Zachodnich.

Był to czas uczenia się języka angielskiego w przepięknych morskich okolicznościach, zdobywania podstaw wiedzy żeglarskiej, ale także odpoczynku dla ciała podczas jogi i wzmacniania w czasie zajęć na siłowni. Nie zabrakło wspólnych zabaw i animacji, które niesamowicie integrowały grupę .

Weekend był czasem pod znakiem zwiedzania Gdańska, a dla części także Gdyni i Sopotu. Zainteresowani uczestnicy wzięli udział w wycieczce do muzeum Solidarności oraz na Westerplatte.

Dziękujemy władzom uczelni za możliwość organizacji i uczestnictwa w tego typu wspaniałych cyklicznych wydarzeniach

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie