"Studia po 16tej" od października w Pile

Obraz

Chciałbyś podjąć studia, ale Twoja praca i obowiązki to uniemożliwiają? Być może z różnych przyczyn w przeszłości musiałeś z nich zrezygnować. Nadal myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Teraz niemożliwe staje się możliwe! Nadnotecki Instytut UAM w Pile od października uruchamia „Studia po 16tej”.

Oprócz czasu zajęć i ich częstotliwości, „Studia po 16tej” w niczym nie różnią się od tradycyjnych dziennych studiów stacjonarnych. Te same kierunki: studia licencjackie z zakresu Gospodarki Wodnej oraz studia inżynierskie z Technologii Informatycznych. Identyczny program nauczania oraz uzyskane kwalifikacje. W związku z tym studia te są bezpłatne.

Zajęcia na „Studiach po 16tej” zostaną zorganizowane tak, by umożliwić łączenie pracy ze zdobywanie wykształcenia. Wykłady i ćwiczenia będą odbywały się przez trzy lub cztery dni w tygodniu (zamiennie co dwa tygodnie) w godzinach od 16.00 do 19.15. Dodatkowo studenci będą musieli zarezerwować na zajęcia także jedną lub dwie soboty w miesiącu.

Czytaj także: Nadnotecki Instytut UAM. Innowacyjnie o edukacji

Oczywiście „Studia po 16tej” nie są dedykowane wyłącznie osobom pracującym i rodzicom. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystali z nich również ci, którzy w ciągu dnia chcą mieć czas na swoje pasje, wolontariat czy – używając kolokwializmu – „sowy”, którym lepiej myśli się wieczorem. Jest to także doskonała możliwość łączenia praktyk i realizacji projektów w firmach z popołudniowym zdobywaniem wykształcenia. Tym samym: rano możesz cokolwiek, po południu masz czas na studia!

W skrócie:

• kierunki: Gospodarka Wodna lub Technologie Informatyczne,
  • zajęcia po godzinach pracy: od 16.00 do 19.15 przez 3 lub 4 dni w tygodniu + 1 lub 2 soboty w miesiącu,
  • dodatkowe usługi i udogodnienia: możliwość opieki nad dziećmi i obiadu podczas zajęć,
  • tak jak stacjonarne studia dzienne,
  • dyplom licencjata lub inżyniera,
  • dzięki temu mogą studiować pracujący rodzice, osoby, które po liceum musiały iść do pracy czy takie, które przerwały studia, a dziś chciałyby podwyższyć kwalifikacje.

Rekrutacja (adres: https://rekrutacja.amu.edu.pl/) na stacjonarne „Studia po 16tej” w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile potrwa do 20 września. Aby zapisać się na studia postępuj według poniższej instrukcji. Przy składaniu dokumentów nie zapomnij wypełnić deklaracji ze wskazaniem „Studia po 16tej” (

Nauka Nadnotecki Instytut w Pile