Program kształcenia tłumaczy w sieci EMT

Wydział Neofilogii

Prowadzony na Wydziale Neofilologii, we współpracy w Wydziałem Anglistyki, program kształcenia tłumaczy, w ramach Wydziałowych Studiów Magisterskich w zakresie Tłumaczenia  Specjalistycznego i Zawodowego (WSTSiZ)  po raz trzeci został zaakceptowany do sieci EMT (European Masters’ in Translation) na lata 2019-2024.

Przyjęcie do tego szacownego grona podkreśla najwyższą jakość kształcenia, zgodnie ze standardami europejskimi.  Należy podkreślić, że pomysłodawczynią i realizatorką tego przedsięwzięcia jest Prof. dr hab. Teresa Tomaszkiewicz, od  sześciu lat ekspert Dyrekcji Generalnej UE ds. kształcenia tłumaczy i od pięciu lat członek Zarządu sieci EMT.

Czytaj także: Wydział Neofilologii. Partnerstwo z Trebnitz

Wszystkich zainteresowanych tymi studiami odsyłamy do portalu kandydata : Kierunek – Filologia, Specjalności : filologia angielska z filologią germańską, filologia angielska z filologią romańską, filologia germańska z filologią angielską, filologia germańska z filologią romańską, filologia romańska z filologią angielską, filologia romańska z filologią germańską.

Nauka Wydział Neofilologii