Nowe punkty szczepień przeciwko COVID-19

Collegium Biologicum, fot. A. Wykrota
Obraz
W związku z dużym zainteresowaniem szczepieniami przeciwko COVID-19 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników, studentów, doktorantów i ich rodziny do puntu szczepień uruchomionego dzięki współpracy z Wojewodą Wielkopolskim.

Punkt szczepień będzie zlokalizowany w budynku dydaktycznym Collegium Biologicum, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 (wejście z tyłu budynku, od strony lasu) w terminach:

20 stycznia (czwartek) w godzinach od 9 do 15 - szczepienia dla dorosłych,
26 stycznia (środa) w godzinach od 9 do 15 - szczepienia dla dzieci od 5. do 12. r.ż.,
27 stycznia (czwartek) w godzinach od 9 do 15 - szczepienia dla dzieci od 5. do 12. r.ż.

Z możliwości szczepienia mogą skorzystać zarówno osoby nieszczepione, jak i te, które kontynuują szczepienia. Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport. Wszystkie pytania dotyczące szczepień prosimy kierować do lekarzy rodzinnych lub pracowników infolinii Narodowego Programu Szczepień pod numerem telefonu 989.

Ludzie UAM Ogólnouniwersyteckie