redakcja

Fotografia w nagłówku
redakcja

KU AZS UAM Poznań jako pierwszy polski klub w historii bierze udział w najbardziej prestiżowych rozgrywkach europejskich w futsalu kobiet – European Women’s Futsal Tournament w Hiszpanii.

Fotografia w nagłówku
redakcja

Zostaw swój uśmiech na 100 lat i zostań twarzą 2019 roku w Kapsule Uniwersytetu Poznańskiego 2019 - 2119. Uśmiechnij się do przyszłych pokoleń.

Fotografia w nagłówku
redakcja

Instytut Filologii Klasycznej UAM obchodzi stulecie istnienia. Na uroczystości zorganizowanej z tej okazji zaprezentowano jubileuszowy tom "AETAS AUREA", antologię twórczości studenckiej "PENU IUVENILE" oraz wspomnienia naszej instytutowej społeczności zebrane przez Koło Naukowe Klasyków.

Fotografia w nagłówku
redakcja

W ostatnim czasie do akademickiej społeczności vlogerów dołączył JM Rektor prof. Andrzej Lesicki, który w swoich krótkich nagraniach przybliża nam problemy związane z ustawą 2.0. Zachęcamy do obejrzenia odcinków.

Fotografia w nagłówku
redakcja

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w III edycji konkursu plastycznego "Studenckie impresje".

Fotografia w nagłówku
redakcja

Na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych rozpoczęła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa Geoinspiracje – teorie i praktyki zorganizowana z okazji 20-lecia Pracowni Dydaktyki Geografii i Edukacji Ekologicznej.

Fotografia w nagłówku
redakcja

"Decyzje Kobiet" to hasło przewodnie  V Wielkopolskiego Kongres Kobiet. Zamierzamy pokazać młodym studentkom i studentom, iż to oni w przyszłości wybierając określone kierunki studiów  i osiągając określony cel zawodowy  mogą wpływać  na ruchy społeczne zrzeszające kobiety i mężczyzn.

Fotografia w nagłówku
redakcja

Dziewiętnasta edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon będzie miała miejsce w dniach 26-28.04.2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uznawany za największy festiwal fantastyki w Polsce i jeden z największych w Europie, Pyrkon to dziesiątki sal wypełnionych warsztatami oraz wykładami...

Fotografia w nagłówku
redakcja

W marcu odbyło się drugie spotkanie grupy roboczej projektu TRAILs, w której wraz z naukowcami z Francji, Włoch, Słowenii, Chorwacji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii brały udział także przedstawicielki Instytutu Lingwistyki Stosowanej – dr Joanna Kic-Drgas i dr Joanna Woźniak.