Koncert Inauguracyjny już 3 października

Fotografia w nagłówku
Mezo
Mezo
Obraz

Już 3 października będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia, które wpisuje się w obchody 100-lecia naszej Uczelni. O godzinie 19.00 w Auli UAM rozpocznie się Koncert Inauguracyjny w trakcie którego wystąpią wykładowcy, studenci i przyjaciele Wydziały Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu. Gwiazdą wieczoru będzie Mezo z zespołem. Bilety kosztują 15 złotych, ale dochód z nich będzie przeznaczony na cele charytatywne.

Koncert Inauguracyjny

Mezo (Jacek Mejer, ur. 1982) Od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy  ANIELE. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Ambitny biegacz, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut! Jego najnowszym albumem jest ŻYCIÓWKA na której łączy muzyczne i biegowe pasje.

Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj też: Absolwent UAM zagra w ,,Grze o tron''

 

DYSKOGRAFIA:

  1. Mezokracja (2003)
  2. Wyjście z Bloków (2005)
  3. Eudaimonia (2006)
  4. Słowo Ma Moc (2009)
  5. Herezje (2009)
  6. Mezoteryka (2011)
  7. Krajobraz po Bitwie (2014)
  8. Życiówka (2017)

 

MOJE CREDO – MUZYKA, SPORT, MOTYWACJA

MUZYKA.

Od kilkunastu lat jestem znany ze swojej działalności muzycznej. Piszę teksty, występuje na scenie. Uwielbiam to i prawdopodobnie będę to robił jeszcze długie lata niezależnie od poziomu popularności , bo ta potrzeba siedzi głęboko w mnie. 

SPORT.

Mimo, że na Olimpiadę już nie pojadę, bo mam prawie 35 lat a to raczej wiek sportowego emeryta, bardzo chciałbym rozwijać się sportowo i dzielić się z Wami tymi przeżyciami. Być może zachęcić do tego również Was. Okazuje się, że złamanie 3 godzin w maratonie, które miało być końcem – będzie początkiem. Chce się rozwijać biegowo, uczyć siebie i Was tej dyscypliny.

MOTYWACJA.

Coś co zawsze starałem się mieć w tekstach. Cel, sens, powód do działania. Wg mnie to bardzo ważne i na tym polu także chciałbym się rozwijać. Poza muzycznymi i sportowymi tematami chcę poruszać także takie dziedziny jak psychologia pozytywna i psychologia sportu. Rozwój osobisty, samodoskonalenie się. Bez demagogii i zaklinania rzeczywistości.

Kultura Ogólnouniwersyteckie